Azi am fost la ziua verişoarei mele care a implinit 4 anisori!
Am ajuns, m-am descălţat si am vazut o multime de copii micuţi care alergau, si desigur prezenţa vărului meu, pe care îl cheamă tot Alex! Un nume comun, intradevăr! Am facut niste poze, ne-am jucat si desigur...fiind o multime de copii mici care nu îşi dau seama ce fac, a trebuit sa am grijă sa nu se lovească atunci cand sar din pat şi se împing...mai târziu încerc sa fac un filmulet cu mine si vărul meu bătandu-ne şi făcând scheme ca cele din filmele cu Bruce Lee. A trebuit insă să nu folosesc aparatul prea des deoarece trebuia sa îi ramana baterie până la taierea tortului, eveniment pe care îl povestesc aşa: Cei mici s-adu adunat la masuţa lor si au inceput sa cante La multi ani, Daiana dar Ionuţ (tatăl ei) tocmai incerca sa deschidă sticla de şampanie...si a facut BoooM! Daiana s-a speriat si a inceput sa planga...Rochiţa ei s-a pătat de şampanie...Păna la urma si-a revenit si "cheful" a continuat...merg spre casa, si oprim la Mc Donald's sa comand ceva, ajung apoi la locuinţa mea şi dau naştere acestui blog!
duminică, 28 februarie 2010
sâmbătă, 27 februarie 2010
Prezentare
Pai blogu' asta e jurnalul meu si locul unde ne distram si ne simtim bine!
In fiecare zi voi posta despre mine, intamplarile ciudate sau importante...
Dar vor exista: Ultimele stiri mondene, curiozitati, educatie, sfaturi, amuzament,
web design si alte lucruri cu care sa ne omorâm plictiseala din weekend!
In fiecare zi voi posta despre mine, intamplarile ciudate sau importante...
Dar vor exista: Ultimele stiri mondene, curiozitati, educatie, sfaturi, amuzament,
web design si alte lucruri cu care sa ne omorâm plictiseala din weekend!
Abonați-vă la:
Postări (Atom)
